page-title-bg

Antalya Diş Doktoru - Koray Atik

Antalya Diş Doktoru - Koray Atik

Antalya diş doktoru, kliniğimizde pek çok hizmet verebilmektedir.. Gerek dişlerin sağlığının devamını sağlamak, gerekse tedavilerini sağlamak diş doktorlarının görevidir. Fakat tüm bu süreçlerin sağlıklı olabilmesi adına, diş hekimlerinin doğru ve uzman kişiler olması oldukça önemlidir. Bu doğrultuda; Antalya diş doktoru arayışı içerisindeyseniz, sizleri en kısa sürede kliniğimizde ağırlamaktan onur duyarız. Kliniğimizde uzman kadromuz ile gerekli tüm tedavileri gerçekleştiririz. Diş tedavisi yapılmayan her hasta, ilerde farklı birtakım rahatsızlıklarla karşılaşabilir.

Antalya Diş Doktoru Kliniğimizde Hangi Hizmetleri Veriyor?


Dişle alakalı tüm sorunlar için, Antalya diş doktoru arayan kişiler kliniğimize başvurabilirler. 


Kliniğimizde hizmet veren uzman hekimlerimiz, alanında oldukça tecrübeli kişilerden oluşur. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde, her geçen gün, kliniğimizi daha üst seviyelere taşıyoruz. Kliniğimiz bünyesinde vermiş olduğumuz hizmetler:

İmplant tedavisi,
Ortodonti tedavisi,
Porselen dolgu,
Kanal tedavisi ,
Gülüş tasarımı estetiği,
Zirkonyum tedavisi 
Porselen lamina, 
Diş beyazlatma işlemleri,
Lingual ortodonti ,
Bonding tedavisi,
Beyaz ve Pembe Estetik,
Pedodonti çocuk diş hekimliği gibi birçok hizmet veririz.

Antalya Diş Doktoru Neden Tercih Edilir?


 Diş hekimi, gerekli olan dişlerin tedavi edilmesinin yanı sıra, düzenli kontroller için de tercih edilir. Dişlerinde herhangi bir sorun yaşamayan insanların dahi, en az altı ayda bir kontrollere giderek dişlerinin durumuna baktırması gerekir. Zira dışarıdan bir sorun görünmüyorsa dahi, içeriden çürük oluşumu söz konusu olabilir. Erken teşhis ve müdahale dişlerin kurtarılması açısından oldukça önemlidir.

Kliniğizden Nasıl Hizmet Alabilirim?


Her birey için, kliniğimizin kapısı Antalya Diş Doktoru arayanlara sonuna kadar açıktır. Kliniğimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmış olursunuz. Dişleriniz hakkında daha çok bilgi sahibi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kliniğimize gelen her birey için öncelikle, bir muayene yapılır ve diş filmleri çekilir. Daha sonra ise, hangi tedavinin daha iyi olacağı hekimlerimiz tarafından hastaya bildirilir. Tedaviye hasta ve doktor ortaklaşa karar verir. Tedavi öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler ve tedavi aşamaları işlem öncesinde detaylı bir şekilde bildirilir. Vermiş olduğumuz hizmetler ve kliniğimiz hakkında Antalya diş hekimi sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.