page-title-bg

Doktorlar

Koray Atik dotted

Koray Atik

İlk öğrenimini Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulu'nda, liseyi ise Manavgat Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2011 yılında mezun olmuştur. 

Estetik diş hekimliği, dental implantoloji ve dijital ortodonti temel ilgi ve yoğun çalışma alanlarındandır.

Londra'da estetik diş hekimliği üzerine çalışmalara katılmıştır.

FOX TV, Tv8, CNN Türk, Haber Türk, Kanal D, Show TV, Beyaz TV vs. gibi birçok ulusal kanalda sağlık programlarına diş hekimi olarak konuk olmuştur. Milliyet Gazetesi'nde mesleği ile alakalı olarak köşe yazarlığı yapmaktadır.

Mehmet Emre DEMİR dotted

Mehmet Emre DEMİR

Ortodonti uzmanı Mehmet Emre DEMİR 1991 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 2014 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2016-2021 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Ortodonti Uzmanı ünvanını almıştır.

2016 yılından bu yana ortodontik tedaviler yapmakta, eğitim, seminer, kongrelere aktif olarak katılmaktadır. Üyesi olduğu bazı kuruluşlar; Türk Ortodonti Derneği (TOD), Avrupa Ortodonti Derneği (EOS)

Özge Koçak dotted

Özge Koçak

Dt. Özge Koçak, İlköğretimini Manavgat Yunus Emre İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra Manavgat Anadolu Lisesi’nde eğitim hayatına devam etmiştir. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başlamış ve 2017 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Mesleğinden arta kalan zamanlarda seramik, yoga ve tenis ile ilgilenmektedir.

Edanur DALGIÇ dotted

Edanur DALGIÇ