page-title-bg

Manavgat Diş Hekimi

Manavgat Diş Hekimi

Manavgat diş hekimi olarak çok sayıda tedaviyi kliniğimizde vermekteyiz. İmplantoloji ve estetik diş hekimliği kliniğimiz sizlerin hizmetinde. Kliniğimizin kapısı Manavgat Diş Hekimi arayan herkese açıktır. Bölgede oldukça başarılı gülüşlere imza atmış, uzman hekimlerimiz tarafından tedavilere ara vermeden devam etmekteyiz. Kadromuzda bulunan diş hekimlerimiz, alanında uzman kişilerden oluşur ve diş ile ilgili birçok tedaviyi büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Kliniğimiz bünyesinde gerçekleştirilen tedaviler, oldukça geniştir. Kliniğimiz bünyesinde uzman hekimler tarafından verilen hizmetler;

Estetik diş hekimliği ,

Lingualortodonti,

Diş beyazlatma,

Full Porselen Kronlar,

Ortodonti,

Estetik dolgu,

Zirkonyum,

Bonding,

Kanal tedavisi,

Beyaz ve pembe Estetik,

Gülüş tasarımı,

Pedodonti çocuk diş hekimliği,

Periodontoloji diş eti hastalıkları tedavisi,

Porselen Kron-Köprü,

Porselen dolgu,

Yaşlı bireylerde ağız ve diş sağlığı tedavileri şeklindedir.

Kliniğimizde gerçekleştirilen her bir işlemde, steril ve kişiye özel malzemeler kullanılır. Her hasta değişiminde, odalarda dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilerek steril bir ortam sağlanır. Bu doğrultuda;  Manavgat Diş Hekimi arasında, alanında uzman olan hekimlerimiz ve güçlü kadromuzla bölgenin en kaliteli ve kapsamlı diş tedavisi hizmeti veririz. 

Manavgat Diş Hekimi Fiyatları

Diş hekimliği, kullanılan ekipmanlar sebebiyle oldukça maliyetli bir meslektir. Kullanılan her malzeme kişiye özeldir. Bazı klinikler elbette daha uygun fiyatlara sahip olabilir lakin, tedavide kullanılan malzemenin kalitesi çok daha düşük olacaktır. Kliniğimizde kullanılan malzemeler hastanın durumuna göre ve tedaviye göre değişkenlik gösteriyor olsa da, sağlam ve kalitelidir. Kliniğimizde fiyatlar, hastanın durumu ve tedaviye göre değişkenlik gösterir.  


Diş Tedavisi Neye Göre Belirlenir?

Talepler doğrultusunda Manavgat Diş Hekimi tedavileri üzerinde oluşan kurum olduğumuz klinikte, uzman kadromuz ile en iyi hizmeti vermeyi borç biliriz. Tedavi şekilleri hastaya göre ve ağız diş sağlığı durumuna göre belirlenir. Hastalarımız kliniğe başvurdukları durumda öncelikle, hastanın öyküsü alınır ve detaylı muayene yapılır. Ağız filmi alındıktan ve detaylı muayene yapıldıktan sonra gerekiyorsa ilaç tedavisi uygulanır. Muayene sonrası ne işlem yapılması gerektiğine karar verilir ve hastaya tedavi süreci hakkında bilgi verilir. Hastanın kabul etmesi üzerine, işlemlere başlanır. İşlemler ve fiyat hakkında detaylar için Antalya diş hekimi web sitemizden bilgi alabilirsiniz.